18 Kasım 2015 Çarşamba

TRUMP Gösteri Merkezi'ndeyiz


Şişli’nin merkezinde, konforu ve teknik altyapısıyla dünya standartlarında bir gösteri merkezi olan Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde, sezon boyunca T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’mızın da desteğiyle hazırladığımız oyunlarımızı sahneleyeceğiz.
Ülkemizin seçkin tiyatrolarının sahne aldığı, 500 koltuk kapasiteli Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde, hafta sonu ve hafta içi günlerde, çocuklarınıza özel seanslar düzenleyeceğiz. Hafta içi seansları anaokulu çocuklarımızın yemek ve uyku saatlerine uygun olacak şekilde 11.00 olarak belirledik. Fakat  bunu okulların rutinine göre değiştirme şansımız da mevcuttur. Ayrıca, minik seyircilerimizi tamamen güvenli olan otopark alanından, Trump güvenlik birimi ve kendi personelimiz eşliğinde, güvenli bir şekilde salona ulaştırıyoruz. Üstelik servis araçları bu otoparkta oyun sonuna kadar bekleyebiliyor.
19 Aralık saat 15.00’te “Tatlı Rüyalar” oyunumuzla ilk gişe organizasyonumuzu yapıyoruz. Oyunumuzun detaylarını incelemek isterseniz Tatlı Rüyalar sayfamızı ziyaret edin. Online bilet almak isterseniz oyunumuzun Biletix sayfasına bakabilirsiniz.
Etkinliklerimize Şubat ayı içinde başladık. Aralık ayından itibaren de Çarşamba günlerini toplu okul organizasyonlarına ayırdık. İlk oyunumuzu ise “Tatlı Rüyalar” olarak belirledik. Hafta içi etkinliklerimize katılmak isteyen okullar iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir.

Çocuk tiyatrosunun çocuklarımızın ve dolayısıyla toplumumuzun gelişimindeki önemini çok iyi bildiğimiz için, özenle hazırladığımız oyunlarımızı, Türkiye’nin en iyi gösteri merkezlerinden birinde, çocuklarınızın hizmetine sunmayı teklif ediyoruz. Gelin ve sizlerle birlikte büyüyerek, güçlenerek yarınlara daha güçlü yürüyelim…

www.fabrikasanat.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder